Primelase laser

Depilacja laserowa Primelase jest bezpieczna i skuteczna. Urządzenie wykorzystuje opatentowany system chłodzenia, który utrzymuje skórę w chłodzie i dostarcza wysoką energię do mieszka włosowego. Dzięki temu Primelase jest najbardziej bezbolesnym laserem do usuwania włosów. Możesz nie czuć bólu po zabiegu, ale procedura może być nieco niewygodna, więc powinieneś być na to przygotowany.

Primelase wykorzystuje technologię Ultra-Short Pulse, która dostarcza do 4000 watów energii diodowej do docelowych mieszków włosowych. Ta unikalna technologia dostarcza energii dostosowanej do każdego klienta, jednocześnie chroniąc otaczającą skórę. Rezultaty są widoczne już po kilku zabiegach.

Primelase HR ma cztery długości fali, dzięki czemu idealnie nadaje się do leczenia mężczyzn i kobiet o wszystkich typach skóry. Wykorzystuje wysokoenergetyczne światło, aby bezpiecznie podgrzać mieszek włosowy od korzenia, dzięki czemu trwale usuwa włosy. Jest bezpieczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i może być stosowany zarówno do włosów na twarzy jak i na ciele.

Wysoka moc szczytowa Primelase i unikalna technologia USP pozwalają na usuwanie włosów w krótkim czasie i na wszystkich obszarach ciała. W przeciwieństwie do innych laserów diodowych, laser Primelase wykorzystuje impulsy, których czas trwania zaczyna się od 3 milisekund. Krótkie impulsy podgrzewają mieszek włosowy w sposób równomierny i nie są szkodliwe dla otaczającej go skóry.

Primelase HR jest idealny dla wszystkich typów skóry, w tym dla osób o jasnej karnacji i delikatnych włosach. Jest bezobsługowy i kompatybilny z domowymi systemami elektrycznymi. Posiada najwyższą moc szczytową na rynku laserów 755nm, co czyni go idealnym rozwiązaniem do usuwania uporczywych włosów. Możesz wybrać konkretną długość fali lub połączyć długości fal, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Jego zaawansowane funkcje pomagają osiągnąć nowy, piękny wygląd i ułatwiają życie.

Primelase HR oferuje 4800 watów energii, co czyni go najbezpieczniejszym i najszybszym laserem do usuwania włosów. Jest również kompatybilny ze wszystkimi rodzajami skóry, a Ty możesz wybrać długość fali, którą chcesz leczyć. Zabieg jest niedrogi w porównaniu z woskowaniem, a większość osób potrzebuje tylko sześciu sesji.

Laser MeDioStar

Laser MeDioStar do usuwania włosów wykorzystuje laser diodowy 6. generacji do leczenia niechcianych włosów. Rozmiar plamki 10 cm2 umożliwia leczenie całych pleców w czasie krótszym niż pięć minut. Posiada on również wymienne końcówki do mniejszych obszarów. Nowy laser posiada również system chłodzenia oparty na technologii Peltiera.

Laser diodowy MeDioStar został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najszybszych i najmocniejszych zabiegów usuwania włosów na rynku. Posiada on plamkę o wielkości 10 cm2 oraz wysoce wydajny system chłodzenia. Laser MeDioStar jest łatwy w obsłudze, dzięki 10,1-calowemu ekranowi dotykowemu LCD i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Jest również dostarczany z wielofunkcyjnym wózkiem, który ułatwia przenoszenie go z jednej lokalizacji do drugiej.

MeDioStar jest dostępny w wielu najlepszych nowojorskich medycznych spa, w tym w DermaStar Skin & Laser, gdzie oferują zaawansowane zabiegi depilacji laserowej. Oprócz usuwania włosów, to medyczne spa oferuje również zabiegi redukcji tłuszczu i cellulitu. Jego inne zabiegi estetyczne obejmują peelingi chemiczne i elektrolizę.

Końcówki MeDioStar charakteryzują się lekką, ergonomiczną konstrukcją i eleganckim wyglądem. Zintegrowane systemy chłodzenia zapobiegają przegrzaniu skóry i nie dopuszczają do poparzeń. Pacjenci będą odczuwać niewielki dyskomfort podczas zabiegów, ale ból jest minimalny. W razie potrzeby można zastosować miejscowe znieczulenie. Zazwyczaj do osiągnięcia trwałej redukcji włosów konieczne jest przeprowadzenie kilku sesji.

Laser diodowy MeDioStar jest idealny dla pacjentów o każdym typie skóry i kolorze włosów. Długość jego fal jest dostosowana do indywidualnego odcienia i koloru skóry. Dzięki temu można bezpiecznie leczyć każdy kolor skóry, nawet jeśli jest się niedawno opalonym.

Inną opcją usuwania włosów jest dermatologia kosmetyczna Ever/Body. Ta nowojorska klinika specjalizuje się w zabiegach na ciało i skórę. Jej główny oficer medyczny, Jared Jagdeo, ma doświadczenie w estetyce i badaniach laserowych. Nadzoruje on wszystkie procedury i upewnia się, że pacjenci czują się komfortowo podczas zabiegu.

Zabieg trwa około 30 minut na sesję. Większe obszary mogą trwać dłużej niż mniejsze. Pacjenci powinni nosić okulary ochronne podczas zabiegu. Depilacja laserowa może spowodować tymczasowe zaczerwienienie lub obrzęk po zabiegu. Jednak te efekty uboczne ustępują w ciągu kilku godzin. Po każdej sesji można nałożyć na ten obszar krem łagodzący. Depilacja laserem aleksandrytowym

Depilacja laserem aleksandrytowym jest bezpieczną i skuteczną opcją leczenia. Wiązka światła przenika przez jasną skórę i napotyka melaninę w mieszkach włosowych. Powoduje to rozpad komórek pigmentowych, wywołując reakcję zapalną i aktywując własne fagocyty organizmu. Makrofagi następnie eliminują mieszki włosowe.

Chociaż lasery aleksandrytowe są najbezpieczniejszym i najpopularniejszym wyborem do usuwania włosów, mogą nie być najlepszym wyborem dla wszystkich odcieni skóry. Lasery diodowe są bardziej skuteczne w przypadku ciemnych typów skóry i grubszych włosów. Są one również mniej bolesne i wymagają mniejszej liczby sesji. Liczba potrzebnych sesji zależy od odcienia skóry i obszaru poddawanego zabiegowi.

Lasery aleksandrytowe działają poprzez wykorzystanie selektywnej fototermolizy do usuwania włosów z różnych części ciała. Wypełniona energią wiązka lasera przechodzi przez skórę i jest przekształcana w energię cieplną, która rozpuszcza niechciany mieszek włosowy lub komórki skóry. Usuwanie włosów laserem aleksandrytowym może być szybką, łatwą i wygodną procedurą. Jeśli jesteś gotowy na leczenie niechcianych włosów, skontaktuj się ze specjalistą od laserów w swojej okolicy już dziś.

Lasery diodowe i aleksandrytowe są podobne pod względem skuteczności i bólu, chociaż lasery diodowe są bardziej skuteczne w przypadku ciemniejszej skóry. Lasery diodowe są skuteczniejsze w usuwaniu włosów na ciemnej skórze, ale mogą powodować skutki uboczne u osób o jaśniejszej skórze. Lasery aleksandrytowe mogą działać na jasnej skórze, ale nie mogą być stosowane na opalonej lub ciemnej skórze.

Chociaż usuwanie włosów laserem aleksandrytowym jest bezpieczne i skuteczne, będzie wymagało sesji uzupełniających. Liczba sesji zależy od rodzaju usuwanego owłosienia, grubości włosów i tonu skóry. Większość ludzi może mieć pożądane wyniki po jednej sesji, chociaż może być potrzebnych kilka sesji dla trwałego wyniku.

Lasery aleksandrytowe to złoty standard w usuwaniu włosów. Te długości fali emitują światło, które wnika głęboko w skórę, niszcząc mieszek włosowy. Skutkuje to przerzedzeniem i wypadaniem włosów.

Laser Nd:Yag

Laser Nd:Yag wykorzystuje impulsy światła do odmładzania skóry właściwej, warstwy znajdującej się pod skórą. Zabieg może trwać do 45 minut. Pacjenci mogą spodziewać się pewnego zaczerwienienia lub obrzęku w obszarze zabiegowym. Jednak większość osób może od razu wrócić do pracy.

Wśród wielu rodzajów laserów do usuwania włosów, laser Nd:YAG jest najbezpieczniejszy dla osób o ciemniejszej skórze. Jego długo pulsująca fala o długości 1064-nm wykazuje zmniejszone powinowactwo do melaniny naskórkowej, co powoduje mniejsze nagrzewanie skóry i mniejsze uszkodzenia naskórka. Ponadto laser ten charakteryzuje się wysoką penetracją skóry, co jest ważne dla długotrwałego usuwania włosów. Zabieg laserem

Nd:YAG wymaga minimalnego przygotowania skóry przed zabiegiem. Jeśli jednak masz skórę typu V lub VI, lekarz może zalecić stosowanie kremu wybielającego na miesiąc przed zabiegiem. Pozwoli to laserowi łatwiej dotrzeć do cebulki włosa, zmniejszając ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto dla uzyskania najlepszych wyników może być konieczne przeprowadzenie kilku sesji.

W niedawno przeprowadzonym badaniu oceniano laser Nd:YAG o mocy 3,5 ms. Laser ten został zaprojektowany w celu wywołania fototermolizy i osiągnięcia fluencji 80 J/cm2. Został on umieszczony nad obszarem leczenia w trzech kwadratach. Cyfrowe zdjęcia obszaru posłużyły do policzenia liczby usuniętych włosów.

Laser Nd:YAG jest skuteczny w usuwaniu włosów, ale nie jest najbardziej komfortowym systemem laserowym. Nie jest skuteczny w przypadku cienkich włosów i może wymagać kilku zabiegów, aby uzyskać pożądane wyniki. Może być również niewygodny dla osób o ciemnej skórze. Laser Nd:YAG to doskonały wybór do usuwania włosów z pleców.

Laser Nd:YAG jest zatwierdzony przez FDA do usuwania włosów. Długość fali lasera Nd:YAG spełnia wymagania dotyczące selektywnego niszczenia mieszków włosowych. Ponadto, laser Nd:YAG jest mniej absorbowany przez skórę niż pozostałe dwa rodzaje. Co więcej, może on dotrzeć do podstawy cebulki w większości obszarów anatomicznych.

Lasery Nd:YAG są powszechnie stosowane do usuwania włosów w ciemnej skórze i w przypadku grubych włosów. Energia z tych laserów to specyficzna długość fali niewidzialnego światła. W rezultacie laser Nd YAG będzie celował w dopływ krwi połączony z mieszkami włosowymi. Ta długość fali spowoduje uszkodzenie komórek łączących dopływ krwi z korzeniem włosa. Pęknięte żyły mogą być również leczone przy użyciu lasera Nd:YAG.

Podobne tematy